WKS DZWON CHUDEK

WKS Dzwon Chudek to klub lekkoatleczyny założony w 303r.p.n.e w celu szkolenia młodzieży i dorosłych na Igrzyska Olimpijskie w Rzymie.

Założycielem Klubu jest Janusz Trwogi Bez Nogi- wybitny lekkoatleta ówczesnych czasów specjalizujący się w rzucie pługiem na czas.

Jego rekord z 300r.p.n.e to niebywałe 48m w czasie 2s35 setnych (błąd pomiarowy wynosił wtedy 1godz, bo nie było słońca i zegar słoneczny nie działał)

Po tym wielkim osiągnięciu postanowił założyć swój własny klub sportowy w Chudku, który jeszcze wtedy nie istniał ale Janusz wiedział, że będzie istniał.

W tym celu zbudował w Chudku Wychodek ,,Papirus,, , w którym obecnie mieści się siedziba klubu. Warto zaznaczyć, że jest to starożytny wychodek i nie można z niego korzystać, bo pierdnie i będzie po siedzibie chudkowskiego klubu.

Mottem naszego Wspaniałego Klubu WKS Dzwon Chudek jest: ,,Czy porażka czy zwycięsto, kuflowego czuję męstwo!,,

Zapraszamy do dołączenia do klubu!

Zapewniamy rozwój pod względem sportowym, wyjazdy na ogniska (alkoholowe oczywiście), mitingi (tylko na widowni), oraz wiele innych atrakcji takich jak np. dołączenie do prywatnej grupy klubu na messengerze!

Wszystko to za skromną opłatą co łaska, czyli 500 cebulionów dziennie lub miesięcznie jak kto woli

Zostań Dzwonem już dziś!
Zapraszamy!